Baleto skyriuje dirba

Direktoriaus pavaduotoja meniniam ugdymui

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė

            Sceninės praktikos vadovė

Giedrė Zaščižinskaitė

           Klasikinio šokio technikos bei praktikos mokytojai

Loreta Bartusevičiūtė-Noreikienė

Neli Beredina

Gražina Dautartienė – klasikinio, duetinio šokio, barre-a-terre ir kūno formavimo metodinės komisijos pirmininkė

Audronė Domeikienė

Liudmila Grava

Henrita Ignatavičienė

Deimantė Karpušenkovienė

Marija Kiršienė

Danielius Kiršys

Marina Levickienė

Jolanta Liaugminienė

Jurijus Melnikovas

Ingrida Montvilienė

Aleksandr Semionov

Petras Skirmantas

Beatričė Tomaševičienė

Jolanta Vymerytė

Giedrė Zaščižinskaitė

Modernaus/šiuolaikinio šokio mokytojai

Jekaterina Deneiko

Riika Katarina Ihalainen

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė

Duetinio šokio mokytojai

Jurijus Melnikovas

Petras Skirmantas

            Charakterinio šokio mokytojai

Aušra Gineitytė-Bagdzevičienė - charakterinio, l.liaudies, istorinio šokio metodinės komisijos pirmininkė

Valentina Tarasova

            Istorinio šokio mokytojai

Deimantė Karpušenkovienė

Jolanta Liaugminienė

Beatričė Tomaševičienė

            Lietuvių liaudies šokio mokytoja

 Emilija B. Navickaitė

            Kompozicijos ir improvizacijos mokytojai

Vytautas Brazdylis

Jekaterina Deineko

Riika Katarina Ihalainen

            Gimnastikos mokytoja

Svetlana Jasevičienė

            Barre a terre mokytojai

Svetlana Papartienė

            Aktoriaus meistriškumo mokytojai

Vaidotas Martinaitis

Valentina Tarasova

            Teatro, baleto istorijos mokytoja

Jelena Malikėnienė

            Muzikos kūrinių analizės mokytojas

Vytautas Jurgutis

            Pilates mokytoja

Diana Mazgelienė

            Jogos mokytoja

Brigita Paulauskienė

            Grimo mokytoja

Jolanta Regelskienė

            Akompaniatoriai

Beliukevičienė Olga

Bernotavičienė Audronė

Butkevičienė Nida

Dirsienė Idalija

Isakova Jelena

Kazakevičiūtė Jurgita

Kižina Marija

Lapienienė Dalia

Laukaitytė Monika

Liutenko Rita

Minkauskienė Vilija

Plytnikienė Judita

Smolskaitė Laima

Taranikova Liudmila- akompaniatorių metodinės komisijos pirmininkė

Urnikis Svajūnas

Uzdraitė Audronė

Vasiliauskienė Birutė

Zinkevičienė Loreta

            Šokio akompanavimo mokytojai

Beliukevičienė Olga

Bernotavičienė Audronė

Butkevičienė Nida

Dirsienė Idalija

Isakova Jelena

Kazakevičiūtė Jurgita

Kižina Marija

Lapienienė Dalia

Laukaitytė Monika

Liutenko Rita

Minkauskienė Vilija

Plytnikienė Judita

Smolskaitė Laima

Taranikova Liudmila- akompaniatorių metodinės komisijos pirmininkė

Urnikis Svajūnas

Uzdraitė Audronė

Vasiliauskienė Birutė

Zinkevičienė Loreta

Rėmėjai
karoso

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

sav

„S. Karoso labdaros
ir paramos fondas

 UAB "Savaitė"

lnk

oronav54

respublika

UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas”

 „Oro navigacija”

UAB "Respublikos leidiniai

Copyright 2002-2011, N.M.K.C.M.M.